Проектування це "фундамент" будь-якого об'єкта будівництва. Від того наскільки якісно відбувається проектування залежить наскільки ефективна і надійна буде система опалення. Залежить від складності проекту і займає від 1 дня.

Від якості монтажних робіт залежить надійність системи. Ми завжди особливо ретельно стежимо за цим етапом. Неухильне дотримання технології запорука надійності системи опалення. Багато в чому залежить від обсягу робіт, в середньому монтаж опалення виконується від 3 днів.

На даному етапі відбувається запуск і настройка системи. Кваліфікований фахівець налаштує котел і перевіряє всі необхідні параметри системи опалення. Разом з вами ми переконаємося, що де має гріти гріє, а де має горіти горить.

previous arrow
next arrow
Slider

Про нас

«21stolittya» пропонує послуги в сфері будівництва внутрішніх і зовнішніх інженерних систем в Києві та Київській обасті. Спеціалізація – проектування, комплектація і монтаж систем опалення, котелень на різних видах палива, систем водопостачання та водовідведення на об’єктах різної складності: в приватних будинках і малоповерховому будівництві, складських та промислових комплексах, в багатоквартирних будинках, офісних центрах.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Як проходить співпраця

 • Ви залишаєте заявку, будь-яким зручним для Вас способом.
 • Ми з Вами зв’язуємося, визначаємо технічне завдання і обсяг робіт. При необхідності плануємо виїзд на об’єкт для замірів та обговорення тех. завдання.
 • Ми підбираємо обладнання та матеріали. Прораховуємо комерційну пропозицію (кошторис). Обговорюємо з Вами ціни і терміни, укладаємо договір.
 • Ви оплачуєте обладнання та матеріали, ми проводимо монтажні роботи.
 • Ми здаємо виконані роботи, ви оплачуєте роботу. Ми несемо гарантійні зобов’язання.
  Насправді ми не працюємо шаблонно. Певний алгоритм присутній, але в той же час ми підходимо до кожного об’єкту індивідуально, виходячи з технічного завдання і бажань клієнта.

Чому ми

 • Виконуємо всі зобов’язання перед нашими клієнтами в обумовлені терміни – ми працюємо, а не беремо гроші і нескінченно обіцяємо.
 • Як професіонали ми запропонуємо тільки ті матеріали і обладнання, які необхідні, виходячи з технічного завдання – ми не “впарюємо” для підвищення вартості об’єкта.
 • Виконаємо роботи тими матеріалами які були узгоджені з Вами і Вами оплачені – ми не обманюємо замінюючи матеріали аналогами дешевше.
 • Несемо повну відповідальність за всі виконані роботи – гарантія на виконані роботи 3 роки, при умові сервісного обслуговування раз в рік.

Наші послуги

Монтаж систем опалення

Монтаж системи опалення – один з основних етапів ремонту або будівництва, що вимагає обов’язкового дотримання правил нормативно-технічної документації. Від того, наскільки якісно виконані всі роботи, буде залежати комфорт і безпеку мешканців будинку, а також правильне функціонування системи. Тому дуже важливо довірити монтаж опалення професіоналам, які мають великий досвід в даній сфері. Інженери проводять докладні розрахунки і враховують всі нюанси, включаючи особисті побажання клієнтів. Ви залишитеся задоволені якістю роботи і нашим професіоналізмом. Ми допоможемо вам вибрати оптимальну саме для вашого будинку систему опалення. Вам не потрібно буде більше турбуватися про питання облаштування будинку. Затишок і тепло будуть радувати вас довгі роки.

Монтаж систем водопостачання та водовідведення


Наявність холодної та гарячої води давно стало невід’ємною частиною кожного будинку, без якої ми не можемо обійтися, тому монтаж водопостачання та водовідведення є ключовим моментом створення комфортного благоустроєного житла. Незважаючи на наявні загальні правила установки даної інженерної мережі, підходити до її проектування потрібно індивідуально з урахуванням конкретних умов функціонування. Замовити монтаж водопостачання та водовідведення необхідно ще на початкових етапах будівництва або переобладнання будинку. Тоді майстри ще до початку виконання робіт зможуть виконати всі необхідні креслення і розрахунки, щоб в подальшому не довелося переносити або міняти комплектуючі та вузли.

Вартість робіт >>>

Алмазне буріння

Унікальна технологія алмазного свердління в даний час є найбільш зручним, швидким, безпечним і як правило, найвигіднішим способом утворення отворів в різних будівельних матеріалах, таких як залізобетон, цегла, асфальт, граніт і натуральний камінь. Використання такої технології дозволяє бурити отвори точно певного розміру, без пилу і шуму, не завдаючи шкоди оточуючим предметам, з ювелірною акуратністю впритул до підлоги, стін і стелі. Відсутність динамічних ударних впливів і інтенсивного шуму дозволяє використовувати технологію в житлових квартирах і будинках, які знаходяться в стадії ремонту або реконструкції.

Акції

На всі монтажні роботи знижки до 12%:

 • при замовленні монтажних робіт на суму від 8000грн.- знижка 8%;
 • при замовленні монтажних робіт на суму від 15000грн.- знижка 10%;
 • при замовленні монтажних робіт на суму від 30000грн.- знижка 12%.

Акція діє до 30 квітня 2020 року, на території Києва та Київської області!

До закінчення акції залишилося:

Контакти

м. Бровари, Короленка 64 А 

0

Расскажите о нас друзьям!

Сайт не является публичной офертой и носит только информационный характер